Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Havířov - SUNNY

Dříve vyhlášený a perspektivní Havířov dnes zužují různé problémy. Jedním z nich je třeba i obezita. Jak s ní bojovat? Vyzkoušejte hubnutí pod vedením profesionálů. Tedy hubnutí v Havířově s námi.

Hubnutí v Havířově

Dříve prosperující město, ale dnes lokalita, kterou trápí řada problémů. To ale neznamená, že je musíte mít i vy. Stačí vědět, že klíčem ke zdraví, dobrému psychickému stavu, ale také dokonalé váze je dieta. Nikoliv ta z časopisů, ale ta od profesionálů. A tu vám dokážeme připravit. Zpracujeme vám dietní jídelníček na míru, díky čemuž se budoucnu budete procházet po ulicích Havířova jako zcela jiný člověk.

Kde nás najdete

Fibichova 227/21
736 01 Havířov - Město
Pondělí 8:30 - 18:00
Úterý 8:30 - 18:00
Středa 8:30 - 18:00
Čtvrtek 8:30 - 18:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Stačí jediné – objednat se na naši pobočku. Tu najdete na adrese Fibichova 227/21. Tedy na jednom z hlavních městských tahů. Stejně tak jsme se snažili pobočku situovat do místa s velkým množstvím zeleně. Víte, kde je Park mládeže a Park Na nábřeží? Tak nedaleko najdete i naše odborníky. Ti jsou každý všední den připraveni zpracovat vám jídelníček na hubnutí a ukázat vám, že správná strava vám nemusí pomoci jenom zhubnout.

Poradna foto