Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Jičín - PULS

Bydlíte v této oblasti a nejste spokojeni se svou váhou? Vyzkoušejte hubnutí v Jičíně. Rozhodně nejde o nic složitého, jak si mnozí z vás mohou myslet. Zvláště, pokud vám ve vaší cestě pomůžeme.

Hubnutí v Jičíně

Jičín je nejenom vyhlášeným městem pohádek, ale také známým pohádkovým loupežníkem Rumcajsem. I v tomto krásném městě a kraji však lidé mají potíže se svou váhou. Hledáte-li profesionální hubnutí, objednejte se na naši pobočku. Najdete ji na adrese Poděbradova 224. Tedy v novější části města, nedaleko hlavních silničních tahů, nebo místního letiště. Díky tomu se k nám dostanete odkudkoliv.

Kde nás najdete

Poděbradova 224
506 01 Jičín
Pondělí 8:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 8:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Každý všední den je vám pobočka a naši poradci k dispozici. Díky jejich pomoci budete moci konečně získat váhu, o které sníte. Základem je dietní jídelníček. Ten však nepíšeme stejný. Při prvotní konzultaci projdete také zdravotním vyšetřením a rozhovorem, což povede k tomu, že budeme moci sestavit jídelníček na hubnutí přímo na míru vašim potřebám. A co to bude znamenat? Že vytvoříme návod, který přinese úspěch i vám samotným.

Poradna foto