Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Jihlava - EVE

Bydlíte v tomto městě, které je považováno za hlavní kulturní centrum celé Vysočiny? Pokud ano, pamatujte, že i vy můžete vypadat skvěle. Hubnutí v Jihlavě je k tomu ideální cestou.

Hubnutí v Jihlavě

Ne vždy musí být dieta drastická, náročná a může se negativně podepisovat na vašem zdraví. Přesvědčte se o tom, že zhubnout lze jednoduše, pomalu a hlavně trvale. Vše díky tomu, že využijete náš dietní jídelníček. Ten je sestavený na míru každému z vás. A to na základě vstupní konzultace, stejně jako na základě zdravotního vyšetření. Dostanete tak dietní plán, který zafunguje. A vy konečně budete vypadat tak, jak chcete.

Kde nás najdete

Mrštíkova 16
58601 Jihlava
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Co je první krok? Objednat se na naši jihlavskou pobočku. Najdete nás na adrese Mrštíkova 16. Tato poloha je ideální proto, že to k nám máte kousek jak z centra – Masarykova náměstí, tak z hlavních silničních tahů – ulice Hradební a Žižkova. A co vás v naší pobočce čeká? Hlavně příjemné a milé jednání, jídelníček na hubnutí, pomoc s redukcí váhy, ale i tolik potřebná motivace. To potvrzuje řada občanů vašeho města.

Poradna foto