Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Karlovy Vary - VITALE

Bydlíte na západě Čech, nedaleko Varů? Pokud ano, přinášíme vám možnost, jak něco udělat se svou postavou. Hubnutí v Karlových Varech nemusí být složité. Přesvědčte se o tom i vy sami.

Hubnutí v Karlových Varech

Karlovy Vary jsou vyhlášené svými prameny, které dokonale prospívají lidskému zdraví. Jsou proto známým lázeňským střediskem. Vše zdraví ale může podpořit také dieta. Stačí jenom držet tu správnou. S tou vám pomůžeme my, na základě doporučení a zkušeností největších kapacit v oboru. Sestavíme vám dietní jídelníček, který bude nenáročný, ale přesto funkční. Zapomeňte na hladovění, jelikož cesta k trvalému hubnutí je jednodušší.

Kde nás najdete

Náměstí Republiky 1068/3
360 01 Karlovy Vary
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Kde nás najdete? V místě, které je z jedné strany lemováno Ohří a z druhé strany nádhernou zelení. Je to Náměstí Republiky, číslo popisné 1068/3. Právě zde najdete naši pobočku, na které je vám k dispozici služba, spojená s tím, aby vaše hubnutí bylo efektivní. Uvítáme nejenom obyvatele Karlových Varů, ale i zájemce o jídelníček na hubnutí z okolí. Svou pobočku máme i nedaleko velkého silničního tahu a v blízkosti vlakového nádraží.

Poradna foto