Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Ostrava - LIFESTYLE

Jste obyvateli této moravskoslezské metropole, nebo bydlíte poblíž? V obou případech je pro vás jako stvořené hubnutí na Ostravsku. Zlepšíte tak nejenom svou postavu, ale také své zdraví.

Hubnutí v Ostravě

Vypadat skvěle chce každý z nás. Než raději zkoušet univerzální diety, je lepší využít služeb odborníků. A těmi my jsme. Můžete si na vlastní kůže vyzkoušet, že hubnutí pod naším velením skutečně funguje a má výsledky. A to hlavně proto, že na prvotní konzultaci provedeme několik základních vyšetření, vyplníme dotazník a na základě toho připravíme dietní jídelníček. A protože bude na míru, bude fungovat.

Kde nás najdete

nám. Msgr. Šrámka 5
702 00 Ostrava
Pondělí 9:30 - 18:00
Úterý 10:30 - 19:00
Středa 8:00 - 16:30
Čtvrtek 10:30 - 19:00
Pátek 8:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Najít naši pobočku není složité. Najdete nás na nám. Msgr. Šrámka 5. Tedy ve starší části Ostravy, ale přesto nedaleko známého OC Forum Nová Karolina. Samozřejmostí je, že se k nám můžete dopravit pěšky, MHD, ale i městskou dopravou. Objednat se pro poradenství, ale i jídelníček na hubnutí můžete na každý všední den. Pamatujte, že úbytek váhy se podepíše i na vašem celkovém zdravím. A to v Ostravě, hlavně při smogové situaci, velmi důležité.

Poradna foto