Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Pardubice - FIT

Pardubice jsou druhým známým východočeským městem, kde můžete plně využít naše pobočky. Konkrétně tato je ideální pro každého, kdo chce využít odborníků a hledá hubnutí na Pardubicku.

Hubnutí v Pardubicích

Pro každého z vás je připraveno zázemí pobočky, kde vás čekají zkušení poradci, stejně jako moderní postupy. Hubnutí s námi začíná prvotním vyšetřením, na základě kterého spolu s konzultací zjistíme vše, co potřebujeme proto, abychom vám sestavili dietní jídelníček. Ten následně bude odpovídat trendům v oblasti správné výživy, stejně jako bude spojený s dostatkem potravin. Ale jenom takových, u kterých je jistota, že dieta bude účinná.

Kde nás najdete

nábřeží Závodu míru 2737
530 02 Pardubice
Pondělí 8:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 8:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Naši pardubickou pobočku najdete na adrese nábřeží Závodu Míru 2737. Tedy v lokalitě, kde je nedaleko známá hokejová ČEZ aréna a pobočka sídlí přímo vedle známého obchodního centra AFI palace. Jistotou je tedy dobrá dostupnost MHD, ale i vozem. Přijedete-li si pro svůj jídelníček na hubnutí i vy, máte jistotu také v tom, že zhubnete přirozeně a trvale. To jsou výhody pomoci odborníků.

Poradna foto