Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Písek - MAX

Oblíbení královské město, které těší nejenom turisty, ale i obyvatele. To často hledají také hubnutí na Písecku. Díky nám mohou najít přímo v tomto městě konkrétní možnost.

Hubnutí v Písku

Kde naši pobočku najdete? Je to samotné centrum Písku, konkrétně třída Národní svobody 468. Právě zde máte vy, ale i řada dalších možnost zjistit, jak má vypadat správná dieta. Rezervovat si termín vstupní konzultace můžete každý všední den, kdykoliv se vám to hodí. Sami zjistíte, že dieta není jenom dlouhodobé hladovění, ale že je to také cesta, která je spojena s dostatkem stravy. Ale primárně té správné. A tu zaručí dietní jídelníček.

Kde nás najdete

třída Národní svobody 468
39701 Písek
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Pomohli jsme již řadě klientů a tak je jasné, že dokážeme pomoci také vám. A to díky řadě zkušeností, stejně tak jako díky tomu, že využíváme vše potřebné z oblasti výživového poradenství. I vy se můžete přesvědčit o tom, že jídelníček na hubnutí může být plný jídla a přitom vaše tukové zásoby odstraní. A to díky metodám, které jsou cíleny přímo na váš organismus a které zajistí, že úbytek váhy bude zdravý a samozřejmě také trvalý.

Poradna foto