Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Poděbrady - HEART

Poděbrady neléčí jenom srdce, ale jsou i místem, kde můžete zapracovat na vaší postavě. Pokud hledáte hubnutí na Poděbradsku, zavítejte do naší pobočky. Zjistěte, kde ji najdete.

Hubnutí v Poděbradech

Využít našich služeb je velmi jednoduché. Místo, kde lze využít profesionální hubnutí, je velmi dobře dostupné. Adresa je Husova 6/17. Tedy lokalita, kde najdete oblíbený Lázeňský park nebo Květinové hodiny. Zde jsou i naši výživoví poradci, kteří jsou díky svým zkušenostem a znalostem schopni ukázat vám, jak má vypadat správná dieta. V tomto lázeňském městě se přesvědčíte, že není nutně spojena jenom s odmítáním jídla.

Kde nás najdete

Husova 6/17
290 01 Poděbrady
Pondělí 8:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 8:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota dle domluvy
Neděle dle domluvy

Uvidíte, že postup naší redukční metody je skutečně mimořádně zajímavý. Nejprve projdete vstupní prohlídkou a konzultací. To vše proto, abychom vám mohli připravit dietní jídelníček. Právě ten už stačí dodržovat a zdravé a trvalé hubnutí bude hračkou. Na blízku vám budeme i kdykoliv později, kdy v případě potřeby jídelníček na hubnutí upravíme, nebo vám dáme potřebnou dávku motivaci. I to je výhodou, pokud využijete odborníka.

Poradna foto