Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Praha 2 - OPTIMUM

Trápí vás obezita a patříte mezi hrdé pražské občany? Pokud ano, je nejvyšší času udělat něco s vaší postavou. Cesta nemusí být zase až tak složitá. Na naší pražské pobočce vám poradíme, jak na zdravé hubnutí.

Hubnutí v Praze 2

Pomohli jsme už velkému množství pražských a mimopražských klientů a pomůžeme i vám. Dieta spojená s naším výživovým poradenstvím je totiž zdravou, efektoví a také trvalou cestou, jak se zbavit přebytečných kilogramů. Vše díky znalostem našich poradců a díky tomu, že na základě poradenství a konzultace vytvoříme dietní jídelníček přímo na míru vašim potřebám. A jeho dodržení už je hračkou.

Kde nás najdete

Karlovo náměstí 10 (přímo na výstupu z metra B - Karlovo náměstí)
120 00 Praha 2
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 20:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Stejně tak je hračkou se k nám dostavit. Naše pražská pobočka sídlí na Praze 2, konkrétně na adrese Karlovo náměstí 10. Stačí vystoupit ze stanice metra a již nás nemůžete přehlédnout. Objednat se lze na jakýkoliv všední den, až do dvacáté hodiny. Tu budou naši specialisté připraveni zhotovit vám jídelníček na hubnutí, stejně jako vám dát řadu dalších tipů v tom, aby i vaše dieta byla skutečně maximálně účinná.

Poradna foto