Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Praha 2 - SLIM

Praha 2 nabídne skvělou lokalitu k žití, dobrou dopravní obslužnost, zeleň, ale i možnost hubnutí. Chcete zapracovat na své postavě? Potom si to zamiřte přímo na naši lokální pobočku.

Hubnutí v Praze 2

Dané místo, kde vás čeká dieta, která funguje, najdete poměrně snadno. Adresou je ulice Slezská 28. Konkrétně jde o místo, které se nachází přímo u známé Vinohradské tržnice. Zde je naše centrum, které již několik let poskytuje odborné rady tomu, koho trápí hubnutí. A že i vy můžete mít postavu dokonalou, o tom vás přesvědčíme. Stačí se objednat na všední den. To máme otevřeno až do dvaceti hodin.

Kde nás najdete

Slezská 28 (u Vinohradské tržnice)
120 00 Praha 2
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 20:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Ukážeme vám, že je to právě dietní jídelníček, se kterým zhubnete nejlépe. Tedy zdravě, pozvolna a hlavně trvale. Ten napíšeme na míru vaší osobě, na základně prvotních informací, které získáme na vstupní konzultaci. Tím ale služby nekončí, jelikož jídelníček na hubnutí vám můžeme dle požadavků upravovat, stejně jako vám budeme dávat zajímavé tipy, či vás motivujeme k tomu, abyste daný dietní režim neopouštěli. Proč? Protože po naší pomoci budete vypadat skvěle.

Poradna foto