Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Praha 4 - FEELFIT

Praha 4 má jednu známou lokalitu, která se nazývá jako Budějovická. Víte, o čem je řeč? Tak právě zde najdete naši pobočku. Proč do ní zavítat? Ideální je pro toho, kdo se chce vrhnout do světa hubnutí.

Hubnutí v Praze 4

Najít naši pobočku rozhodně není nic složitého. Stačí dorazit na adresu Budějovická 11, která se nachází nedaleko stejnojmenné zastávky metra, linky C. Zde na vás každý den čekají naši specialisté, kteří vám ukážou, jak vypadá dieta pod naším vedením. Není založena na hladovění, ale jednotvárné stravě. Naopak vám ukážeme, že jídelníček může být pestrý, výživný a přitom k úbytku váhy bude docházet.

Kde nás najdete

Budějovická 11
140 00 Praha 4
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Sami se přesvědčte o tom, že unikátní přístup k dietám je tem správný. Využijete-li náš dietní jídelníček, zaručeně se zařadíte mezi řadu spokojených klientů, kterým jsme pomohli. A to díky našim znalostem a zkušenostem. Hned na první konzultaci zjistíme vše potřebné o vás, o vašich cílech a zdravotním stavu. To vše proto, aby jídelníček na hubnutí pasoval přímo na vaše tělo Jedině tak bude fungovat.

Poradna foto