Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Praha 5 - EASY SLIM

Míříte na Prahu 5, do Galerie Butovice? Svou cestu nemusíte mít spojenou jenom s nákupy. Na tomto místě můžete i zjistit, jak na správné hubnutí. Máme zde jednu z našich mnoha poboček.

Hubnutí v Praze 5

Je mnoho pražanů, kteří chtějí zhubnout. Patříte-li mezi ně, potom vám přinášíme pomoc. Dieta ve spojení s pomocí našich specializovaných poradců bude zárukou toho, že přebytečné kilogramy ztratíte i vy. Připravíme pro vás dietní jídelníček, který bude odpovídat vašim cílům, dennímu režimu, ale třeba zdravotního stravu. To vše zjistíme při prvotní konzultaci. A na tu se můžete velmi jednoduše objednat.

Kde nás najdete

Galerie Butovice
158 00 Praha 5
Pondělí 9:00 - 20:00
Úterý 9:00 - 20:00
Středa 9:00 - 20:00
Čtvrtek 9:00 - 20:00
Pátek 9:00 - 16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Kam vyrazit? Do ulice Radlická, kde se nachází oblíbené nákupní centrum nejenom na celé Praze 5. Je to Galerie Butovice, kde je dostupná naše pobočka. V ní tak můžete snadno získat osvědčené a kvalitní rady spojené s tím, jak na správné hubnutí. Ve všední dny máme otevřeno až do osmi večer a tak lze získat jídelníček na hubnutí třeba i večer, po vaší práci. A při té příležitosti můžete také pohodlně nakoupit nejenom ty správné potraviny.

Poradna foto