Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Praha 5 - SILUET (Anděl)

Praha 5 – Anděl. Známé místo, kam můžeme vyrazit za zábavou, ale i za nákupy. A co si nakoupit? Třeba správné potraviny, které předepisuje náš dietní jídelníček.

Hubnutí v Praze 5

Jak může hubnutí pod naším vedením vypadat? To se dozvíte, pokud navštívíte naši pobočku. Právě zde vás čekají experti, kteří vám sepíší individuální dietní plán, tedy jídelníček na hubnutí. Ten bude vycházet z prvotních měření, které zaměřujeme na váš zdravotní stav, stejně jako na celou oblast vašeho života. Výsledkem bude dieta, se kterou budete hubnout zdravě, pravidelně a trvale. A to je cíl. Kterého chce dosáhnout každý.

Kde nás najdete

Na Bělidle 28 (Anděl)
150 00 Praha 5
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 10:00 - 18:00
Čtvrtek 12:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 14:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Jak se na naši pobočku dostavit? Praha 5 je dostupná různými způsoby. Můžete zkusit auto, ale třeba i městkou hromadnou dopravu. Ať už je to metro Anděl, nebo tramvaj Zborovská, na naši pobočku to máte kousek. Dieta na vás čeká na ulici Na Bělidle 28. Sem se můžete objednat kterýkoliv všední den. A to nejenom na prvotní konzultaci, jelikož vám budeme na blízku i později – třeba kvůli úpravám stravy, ale i důležité motivaci.

Poradna foto