Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Říčany - FIALKA

Nejste spokojeni se svou postavou a chcete pomoci od odborníků? Přijďte na naši pobočku, kde vám zkušení dietní poradci poradí, jak konečně zatočit s vašimi přebytečnými kily.

Hubnutí v Říčanech

Naši pobočku najdete velmi snadno. Sídlíme na adrese Mánesova 391/3. Toto místo je doslova v těsné blízkosti Parku Antonína Švehly, kde se nachází také stejnojmenná zastávka MHD. Nedaleko je též nádraží, což je dobrá zpráva pro ty, kteří bydlí v okolních obcích, ale hubnutí pod vedením profesionálů také hledají. I ti mají možnost se objednat na jakýkoliv všední den, kdy jsme jim k dispozici od devíti do sedmnácti hodin.

Kde nás najdete

Mánesova 391/3
251 010 Říčany
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Proč právě dieta od nás? Jelikož funguje. Ukážeme vám, že trvale zhubnout lze bez hladovění, i náročného přístupu. Cestou k tomu je dietní jídelníček, který vám sestavíme na základně zdravotního vyšetření a konzultace. Skladba jídla tedy bude doslova na míru vašim potřebám. A to je cesta, která dnes funguje a kterou doporučují přední výživový poradci. Neváhejte a získejte svůj jídelníček na hubnutí i vy.

Poradna foto