Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Svitavy - SVIT

Trápí vás přebytečná kila, špatná forma nebo nevzhledná postava? Vše můžete díky naší pomoci změnit. Ukážeme vám, že hubnutí může být i přirozené, trvalé a bez hladovění.

Hubnutí ve Svitavách

Dieta, kterou vám připraví profesionálové je vždy lepší než ta, kterou si nalistujete v časopisech nebo na internetu. Sami se o tom přesvědčte. Stačí navštívit naši pobočku, kde vám výživoví poradci připraví vlastní dietní jídelníček. Jedná se o plán, který respektuje vaše cíle, požadavky, ale i výsledky zdravotnického vyřízení. Ten stačí dodržovat a hubnutí bude hračkou. Uvidíte, že i při dostatku jídla se dá zdravě a trvale zhubnout.

Kde nás najdete

Svitavská 665
568 02 Svitavy
Pondělí 8:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 10:00 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

A kde vlastně onen jídelníček na hubnutí získáte? Stačí se objednat na naši svitavskou pobočku, kterou najdete na adrese Svitavská 665. Tedy na místě, které je v rovnoběžné ulici s hlavním tahem městem. Pro lepší orientaci ji najdete nedaleko hlavního kruhového objezdu, v protilehlém rohu k marketům Albert a Kaufland. Právě zde už na vás čekají odborníci, kteří vám ukážou, že hubnutí může fungovat i u vás.

Poradna foto