Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Svět zdraví Uherský Brod - Jenny Jane

Máte problémy se svou váhou a vyzkoušené metody hubnutí nepomáhají? Ideální čas dostavit se na naši pobočku a využít výhod, které jsou spojeny s naší profesionalitou.

Hubnutí v Uherské Brodě

Pobočku, kterou máme v Uherském Brodě, najdete velmi snadno. Sídlíme na adrese Předbranská 415. Jde o místo zhruba 50 metrů vzdálené od železničního přejezdu. V docházkové vzdálenosti jsme též od vlakového nádraží, což ocení i přespolní zájemci o to, aby jim byla vypracována funkční dieta. To zohledňuje moderní trendy v oblasti výživového poradenství, stejně jako i postupy medicíny, nebo zkušených odborníků právě na správnou výživu.

Kde nás najdete

Předbranská 415, (50 m od železničního přejezdu)
688 01 Uherský Brod
Pondělí 7:30 - 17:00
Úterý 7:30 - 17:00
Středa 7:30 - 17:00
Čtvrtek 7:30 - 17:00
Pátek 8:00 - 12:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Objednat se na naši pobočku je snadné. Otevřeno máme každý všední den. Na základně vaší první konzultace provedeme i zdravotní vyšetření. Zjistíte nejenom vše o svém těle, ale vytvoříme vám i dietní jídelníček. Ten bude pestrý a přitom funkční. Bude obsahovat taková jídla, která budou pro vaše tělo vhodná. Díky tomu půjdeme cestou zdravého, funkčního a hlavně trvalého hubnutí. V tom je jídelníček na hubnutí unikátní.

Poradna foto