Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Hubnutí našich klientů

Hubnutí

Proč si zvolit jako partnera při hubnutí právě naše výživové poradenství? Odpověď je jednoduchá – protože funguje. Sami se můžete přesvědčit o tom, že zhubnout není zase až tak složité, jak se může zdát. Přesvědčí vás o tom i naši klienti, kteří hubnutí vyzkoušeli.

Klient

Markéta Foltýnová: Hvězda svatebního dne

Slečna Markéta se přestala o svou životosprávu zajímat ve chvíli, kdy se jí narodila dcera. Začala tak energii věnovat hlavně jí, což se projevovalo nárůstem kilogramů. Problém si začala uvědomovat ve chvíli, kdy už musela nakupovat o 2 čísla větší oblečení, než před těhotenstvím. Ani po různých absolvovaných dietách se váha nesnížila. Nakonec vyhledala naši pomoc. Došlo k vytvoření jídelníčku na míru a slečna Markéta dokázala zhubnout 12 kilogramů. A to vše do své svatby, na které byla nádhernou nevěstou.

Jana Pobodová: Stravovat se správně není složité

Když byla Jana na vysoké škole, znamenalo to pro ni vysokou psychickou zátěž. Vlivem té začala výrazně přibírat, což se projevilo nejenom na její postavě, ale i na jejím zdraví. Vyhledala proto naši odbornou pomoc. V rámci konzultací jsme ji naučili správnému stravování, které přinášelo řadu pozitivních výsledků, ze kterých byla i Jana vysloveně překvapená.

Klient
Klient

Kateřina Vojáčková: Bez odborníka to nepůjde

Katka vyzkoušela řadu diet, ale žádná nebyla spojena s úspěchem. Dopadly doslova katastrofálně. I když ztrácela naději a sílu, dokázali jsme ji opět motivovat a podporovat ji při dodržování správného jídelníčku. Jana vše zvládla a aktuálně její váha ukazuje o celých 29 kilogramů méně.

Michal Šťastný: Dokázal jsem změnit životní styl

I když nám Michal z počátku nevěřil a byl lehce skeptický, překvapil ho náš racionální přístup. Díky němu, ale i díky výsledkům pomalu ztrácel pochybnosti o výživovém poradenství a začal plně respektovat všechny naše rady. A do 6 měsíců zhubl 11 kilogramů, které ho tolik trápily.

Klient