Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Jak na zdravé hubnutí

Diagnostika

Rozhodli jste se zhubnout? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na to, jak vám v tom můžeme pomoci. Vše jsme shrnuli do 4 hlavních bodů, které jsou cestou k vaší dokonalé postavě, stejně jako i k vaší lepší fyzické kondici, nebo lepšímu zdravotnímu stavu.

Základem hubnutí je diagnostika organismu

Tím prvním, co uskutečníme, je diagnostika vašeho organismu. Ta je nezbytná proto, aby bylo zjištěno, kolik ve vašem těle vody, nebo jaký je aktuální podíl tuků. Tyto hodnoty jsou pro hubnutí nezbytné, jelikož právě díky nim lze přijít se správným postupem a správným dietním plánem. Ten tak bude na míru každé osobě, kterou nadváha trápí.

Určíme váš metabolický typ

I to je důležitá informace, kterou potřebujete znát. Konkrétní metabolické typy byly známé již v době tradiční čínské medicíny a překonaly do současné doby. Díky správnému metabolickému typu pro vás budeme moci sestavit jídelníček pouze s takovými jídly, které jsou pro vás vhodné. Pamatujte, že žádná dieta nemůže být univerzální a tak je vždy třeba vědět, jaké potraviny jsou pro vás správné a které nikoliv. To vše přinese jídelníček sestavený na míru vaší osobě.

Postaráme se o vaše zdravé hubnutí

Zjistíme, jaké jsou vaše největší chyby, co ve svém stravování děláte špatně a jaká je vlastně konkrétní příčina nadváhy. Díky tomu budeme znát další potřebné informace, které povedou k možnosti sdělit vám několik konkrétních informací a kroků, které vaši snahu o zdravé hubnutí podpoří. Pamatujte, že dieta neznamená nutnost odmítat stravu. Ukážeme vám, že dieta může být spojena i s dostatkem jídla.

S námi budete vědět, co jíst

Všechny potřebné informace vyhodnotíme a poskytneme vám informace spojené s tím, jak byste měli nadále postupovat. Dáme vám seznam těch potravin, které jsou pro vás ty správné. Stejně tak dostáváte také seznam těch, které vašemu tělu nevyhovují a které bude třeba z vašeho jídelníčku vyloučit. Jedině tak skutečně zhubnete.