Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Jídelníček na míru

Jidelnicek

Zhubnout znamená vědět, co správného jíst. Správný výběr stravy byste proto neměli nechávat na vaši intuici. Mnohem lepší cestou je to, pokud využijete služeb našich zkušených výživových poradců. Ti přesně vědí, jak by mělo zdravé hubnutí vypadat. Díky tomu dostáváte seznam správných potravin, které jsou pro vás a tedy i pro vaše tělo vhodné. Stejně tak se dozvíte i informace o tom, které potraviny je správné z vašeho jídelníčku vynechat. Jedině tak bude redukce vaší váhy spojena s jistým výsledkem.

  • Jak na zdravé hubnutí? Základem je váš metabolický typ

    Každý z nás jsme jiní a každému z nás svědčí jiné potraviny. Zatímco někdo po určitých typech může tloustnout, jiný hubnout. Při absolvování programu založené na metabolické diagnostice se tak seznámíte s vaším metabolickým typem. Tyto poznatky vycházejí již ze staré čínské medicíny a jsou spojeny s výběrem toho správného jídla. Díky tomu bude dané potraviny tělo zpracovávat přesně tak, jak zpracovávat má a zdravé hubnutí bude snadnější, než kdy dříve.

  • Hubnutí nebude jednotvárným postupem

    Nebojte se toho, že by hubnutí bylo spojeno s jednotvárnou, nudnou a stále stejnou stravou. Přesvědčíme vás o tom, že i funkční jídelníček bude vyvážený, pestrý a přitom funkční. Mnohdy stačí jenom upravit vaše oblíbená jídla do zdravější podoby, nebo odpovídajících porcí. Sami uvidíte, že i jíst se dá tak, abyste zhubli. Mnohdy stačí jenom změnit i samotný postup přípravy jídla.

  • Přípravu jídel zvládnete sami

    I pokud nejste zručným kuchařem nebo kuchařkou, nemusíte se přípravy jídel bát. Mnohdy využíváme základy jednoduchých kuchyní, jako je třeba ta italská. Díky tomu zvládnete postupy přípravy jídla i vy. Nemusíte se bát, že by zdravé hubnutí souviselo s nutností trávit v kuchyni více času, než je nezbytně nutné. I v tomto směru od nás dostanete příklady správných jídel, které jsou i jednoduché na přípravu.