Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Podpora v hubnutí

Podpora

Co je při hubnutí důležité? Nejenom správný dietní plán, seznam správných potravin a trocha pohybu. Důležitá je také vůle vytrvat. Motivaci byste měli primárně získávat od vašich blízkých, kteří by vás měli primárně podporovat v tom, aby vaše váha šla skutečně dolů tak, jak by dolů jít měla. Právě s jejich pomocí můžete zvládnout mnohem více, než si sami myslíte.

V rámci hubnutí vám dáme motivaci i my

Není to jenom prvotní konzultace. Je to i několik následných, díky kterým vám ukážeme, že vás dokážou motivovat i naši odborníci. Je i naším cílem, abyste na základě našich rad a postupů získali váhu, kterou chcete. Proto vás v hubnutí budeme na každém vašem kroku primárně podporovat a postaráme se o to, abyste vše zvládli co možná nejrychleji, stejně jako nejjednodušeji. I když vás okolí nepodpoří, my ano!

Zdravé hubnutí má výsledky, které vás motivují také

Uvidíte, že s naším dietním plánem dosáhnete výsledků už během prvních dnů a týdnů. To je jasná ukázka toho, že funguje. Skončit pro vás tedy nebude tak jednoduché, jako v případě nefunkčních diet. Uvidíte, že zdravé hubnutí vás díky výsledkům začne skutečně bavit. Nebudete držet klasickou dietu, tak jak jste ji doposud znali. Není totiž správnou cestou hladovět, ale jíst pouze správná jídla na základě vašeho metabolického typu. A ta mohou být opravdu pestrá.

Hubnutí přinese novou energii do života

Podpora vašeho dietního plánu, stejně jako motivace není spojena jenom s pravidelnými konzultacemi, na kterých se můžete svěřit se svými problémy. Podpora souvisí také s tím, že samotné hubnutí vám pomůže opět získat elán a radost do života. Už se nebudete cítit unaveně a bez energie. Správná váha totiž souvisí i s celkovou fyzickou kondicí, stejně jako s fyzickým stavem vašeho těla. A dostatek nové energie je také motivací, která vám v hubnutí zaručeně pomůže. Zkuste to!