Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Zdravé hubnutí v praxi

Poradce

Pomůžeme vám zhubnout a ukážeme vám, že hubnutí nemusí být tak složité, jak si sami myslíte. Jak vypadá takové zdravé hubnutí v praxi, a to ve spojení s vámi? Podívejte se na několik kroků, které jsou s ním spojené.

Základem hubnutí je prvotní konzultace

Nebojte se a oslovte nás. Domluvíme si společně termín prvotní konzultace. Ten je nezbytný k tomu, abychom vás poznali, abychom se seznámili s vašimi cíli a mohli společně probrat to, jaké možnosti hubnutí existují a jak se do něho co nejlépe pustit. Úvodní konzultací samozřejmě naše práce nekončí, v případě zájmu bude následovat také odborné vyšetření, v rámci kterého zjistíme informace o vašem zdravotním stavu, stejně jako zjistíme také váš metabolický typ. Obojí je nezbytné k tomu, abychom vám s hubnutím mohli pomoci.

Naplánujeme vám zdravé hubnutí

Co bude po vašem vyšetření konkrétně následovat? Bude to samozřejmě určení správných potravin, které byste měli konzumovat. Stejně tak obdržíte i seznam těch, které byste měli vynechat. Obdržíte tak kompletní jídelníček na míru, který je cestou k tomu, jak zdravé hubnutí zvládnout bez jakýchkoliv potíží. Spolu s jídelníčkem obdržíte také tipy na možná jídla a jejich úpravy, stejně jako rady spojené s tím, jak na ještě efektivnější hubnutí.

Budeme vám neustále nablízku

Prvotní konzultací cesta za ideální vahou rozhodně nekončí. Chceme vám být neustále na blízku a tak vás rádi uvidíme i na dalších kontrolách. Na nich můžeme dle výsledků upravit váš dietní plán. Stejně tak se vám dostane potřebné motivace a případných dalších rad, které vám v cestě za ideální vahou pomohou.

Pamatujte, že dokonalá postava není spojena s hladověním, nebo s jednotvárnou stravou. Cesta k redukci váhy je sofistikovaným procesem, se kterým vám pomůžeme. Základem však vždy bude pestrý, vyvážený a hlavně funkční jídelníček. Díky němu nebudete mít hlad, a přesto se vaše postava stane takovou, jakou byste ji chtěli mít.