Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Jedině přirozené hubnutí bude úspěšné

Rizika

Zhubnout můžeme nejenom drasticky, ale také přirozeně. Pokud nám však jde o dlouhodobé hubnutí, je třeba zvolit výhradně druhou možnost. Proč je vlastně tak účinná? Poradíme vám. Nejprve začneme tím, proč nemůže fungovat takzvaná drastická dieta. Je to dáno tím, že během ní sice krátkodobě hubneme, ale spíše proto, že tělo využívá výhradně uložené zásoby. Jakmile však začneme normálně jíst, tělo začne ihned vše ukládat. Obává se tak další redukční fáze a tak se zásobí. Tomuto efektu se říká jo-jo efekt a doprovází každou dietu založenou na jednotvárnosti, stejně jako na minimální stravě.

Proč funguje přirozené hubnutí?

Jelikož to je založeno na jídelníčku, během kterého naše tělo získá až 5 porcí jídla denně. To znamená, že má všeho dostatek a tak nemá potřebu ukládat. Vlivem metabolismu, ale třeba i sportu dochází k tomu, že jsou současné tukové zásoby spalovány a dochází tak k hubnutí. Navíc je celý náš metabolismus naučen na to, že ukládat zkrátka nebude muset. Díky tomu docílíme ideální váhy nejenom během dietního programu, ale máme jistotu také toho, že si ji udržíme dlouhodobě. Tedy tak dlouho, jak jenom budeme chtít.

Jídelníček na hubnutí není pro naše zdraví nijak rizikový

Také je třeba dodat informaci o tom, že pokud zvolíme jídelníček, nemusíme se obávat žádných rizikových vedlejších účinků. Není tak třeba obávat se například různých projevů, jako je nevolnost, únava, nebo nechutenství či bolesti hlavy. Stejně tak není jídelníček na hubnutí spojený ani s dlouhodobými negativy. Je pro naše tělo přirozeným stravovacím plánem, což je tím hlavním důvodem, proč funguje. A to vám potvrdí nejenom odborníci z řad výživových poradců a lékařů, ale hlavně ti, kteří ho již někdy zkusili, a skutečně fungoval. Tedy pouze za dodržení pravidla, že byl napsán skutečně konkrétní osobě, přímo na míru jejím potřebám.