Chcete se dostat do formy?
Chci zhubnout »

Hubnutí a dieta s odborníky

Poradce

Hubnutí není vždy jednoduché. Zvláště, pokud sami nevíte, jak na to. Naštěstí tu jsou odborníci, kteří jsou díky svým zkušenostem těmi správnými osobami, kteří vám pomohou. Jedná se o kapacity ve svém oboru, díky jejichž poznatkům zvládnete snížit váhu na požadované hodnoty. Pamatujte, že vám nikdo nedá odbornější a kvalifikovanější rady, než osoby spojené s výživovým poradenstvím nebo moderní medicínou. Ti, kteří pochopili, že zdravé hubnutí nevede přes „zaručené diety“ z různých lifestyle časopisů se přesvědčili o tom, že zhubnout se dá jednodušeji, než si sami mysleli.

RNDr. Petrem Fořt, Csc.

RNDr. Petr Fořt, Csc. - autor Komplexní nutriční typologie

Právě tento muž je dnes považován za výživového poradce, který má celou řadu zkušeností, stejně jako může nabídnout celou řadu znalostí ve svém oboru. Tu podtrhuje svou dvacetiletou prací, díky čemuž může zajistit hubnutí každému, tedy i vám. Právě jeho metody, stejně jako postupy a celý systém je základem i pro naše odborníky, kteří vám sestavují dietní plán na míru. Máte tak jistotu, že vaše dieta bude spojena s metodikou jedné z největších kapacit ve svém oboru.

Zdravé hubnutí je spojováno i se jménem MUDr. Ondřej Nývlt

I ten je druhou kapacitou ve svém oboru. Konkrétně pracoval na kardiochirurgii, pracoval ve farmaceutické firmě a nyní spojuje a vyhodnocuje všechny poznatky, které dokáže kombinovat moderní medicína, správná strava a její vliv na lidské zdraví. Sám se drží názoru, že správnou cestou ke zdraví je právě správná strava a odpovídající hmotnost. Proto i on propaguje právě zdravé hubnutí, díky čemuž mohou naši poradci využívat i jeho poznatky.

MUDr. Ondřej Nývlt

Odborníci vám pomohou

Informace výše uvedených kapacit se i pro vás mohou stát klíčem k tomu, jak můžete zhubnout i vy. Poté už stačí jenom dodržovat předepsaný denní režim, stejně jako konzumovat právě ty potraviny, které budou označeny jako ty, které budou pro váš dietní režim těmi skutečně správnými.